KONST / Litografier / Färglitografi 15696327
nr 1569 6327
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Komposition. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 54x76 cm, yttermått inklusive ram: 63x86 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:15:54
500 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström